Yasal Danışmanlık

Gayrimenkul işlemleri konusunda İstanbul’un önde gelen hukuk firmalarından biri olan çözüm ortağımız yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarımıza yasal destek sağlamaktadır.

Firma, ihtiyaç duyduğunuzda vekaletiniz ile gayrimenkul yatırımlarınızın hukuki ve mali durumları, satın alma sözleşmeleri, emlak sözleşmeleri, kredi anlaşmaları ve tüm menkul kıymet işlemleri, gayrimenkuller ve tüm varlıklar üzerindeki icra işlemleri, imtiyazlar ve diğer tüm konularda sizlere yardımcı olacaktır.

Türkiye’de büyük ölçekli ve kompleks gayrimenkul satın alımlarına ek olarak inşaat sözleşmeleri, kira sözleşmeleri, anlaşmaların müzakeresi konularında kapsamlı bir deneyime sahip olan firmamız yurt dışında yerleşik gerçek ve tüzel kişilikler tarafından gayrimenkul alımına ilişkin tüm işlemler, kısıtlamalar, sigorta ve yükümlülük konularında tecrübe sahibidir.

Konut kredisi ile alınan mülklerde ipotek kurulması, ipoteğin kurulmasının izlenmesi, kaldırılması, sözleşmelerin uygulanması, kompleks mülkiyet transferleri, bağış ve miras hukuku gibi çeşitli gayrimenkul konularıyla ilgili olarak da danışmanlık hizmeti vermektedirler.