Yatırım Danışmanlığı

Uzun vadeli ve karlı gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız yatırım danışmanlığı hizmetlerimiz, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinde yüksek prim yapacak gayrimenkulleri bulmanıza, satın almanıza ve yüksek kira geliri elde etmenize yol gösterecektir.

Gayrimenkul Satın Alım & Yönetim Süreci:

Yatırım ihtiyaçlarınızı belirlemek için sizi aktif olarak dinleyerek görüşmemize başlarız, ardından gereksinimlerinize uyan gayrimenkul seçeneklerini bulur ve sizlere sunarız. Konut kiralama ve yönetim alanındaki uzmanlığımız, iyi bir yatırım mülkü için nelerin yapılması gerektiği konusunda anlamlı tavsiyeler vermemizi sağlar. Dairenizi satın aldıktan sonra, vakit kaybetmeden kiralık portföy girişini yapar ve çalışmalarımıza başlarız. Her hangi bir problem yaşamamanızı garanti etmek için kiracı adaylarını sizin belirteceğiniz kriterlere göre bulur, görüşmelerini yapar ve size rapor olarak sunarız. Görüşmelerimizin sonunda kiracınızı siz seçersiniz. Bu süreci profesyonel olarak yönetmek yatırım getirinizin sürekliliğini ciddi şekilde etkileyecektir.

En önemlisi gayrimenkulü alırken kazanmaktır. Profesyonel desteğimiz ile, satın alacağınız gayrimenkulü satıcının kabul edeceği en düşük fiyattan, karşınıza çıkacak tüm masraf, komisyon, vergi ve harçlar hesaplandıktan sonra toplam fiyatı bilerek satın alırsınız. Bu, müşterilerimize yüksek yatırım getirisi sağlamanın yanı sıra, sahip olduğunuz konutu satmak istediğinizde karınızı maksimize etmek ve en hesaplı çıkış stratejilerini belirlemenin tek yoludur.